Soita meille — 050 4342413

Kuvassa: Kädet tietokoneen näppäimistöllä. Taustalla valonkajo.

Ota meihin yhteyttä

Perniön toimistomme henkilökunta:

Kuvassa: Riikka Laakio

Riikka Laakio

 050 434 2413
 riikka.laakio@oikia.fi

Kuvassa: Virpi Ahlqvist

Virpi Ahlqvist

 040 772 0279
 virpi.ahlqvist@oikia.fi

Kuvassa: Sirja Himberg

Sirja Himberg

 044 735 8515
 sirja.himberg@oikia.fi

Kuvassa: Meeli Jürisson

Meeli Jürisson

 040 530 3368
 meeli.jurisson@oikia.fi

Kuvassa: Pirkko Villman

Pirkko Villman

 044 735 8516
 pirkko.villman@oikia.fi

Kuvassa: Maria Löflund

Maria Löflund

 050 432 2543
 maria.loflund@oikia.fi

Kuvassa: Sanna Niem

Sanna Niemi

 044 735 8517
 sanna.niemi@oikia.fi

Kuvassa: Mika Sirkiä

Mika Sirkiä

 044 761 8610
 mika.sirkia@oikia.fi

Kuvassa: Jaakko Suominen

Jaakko Suominen

0401548631
jaakko.suominen@oikia.fi

 

Sauvon toimistomme henkilökunta:

Kuvassa: Riikka Laakio

Riikka Laakio

 050 434 2413
 riikka.laakio@oikia.fi

Kuvassa: Minna Laine

Minna Laine

 050 326 1508
 minna.laine@oikia.fi

Kuvassa: Anne Arvola

Anne Arvola

050 4342773
anne.arvola@oikia.fi

 

Kuvassa: Hannele Valvikko

hannele valvikko

 050 348 4922
 hannele.valvikko@oikia.fi

Kuvassa: Birgit Bergström

Birgit Bergström

 050 432 0764
birgit.bergstrom@oikia.fi

 

 

 

Yhteystiedot:

 050 4342413

 toimisto@oikia.fi

 AVOINNA ma-pe 9–15

Perniö

Haarlantie 4, 25500 Perniö

 

Sauvo

Viljontie 1, 21570 Sauvo

Palvelemme sinua
nyt kahdella paikkakunnalla

Yrityksellämme on kaksi tilitoimiston toimipistettä, jotka ovat saaneet alkunsa Sauvon Tilikeskus Oy:n sekä PP-Tilit Ky:n fuusiossa. Molemmat toimistomme ovat avoinna ma - pe klo 9-15, mutta sopimuksesta otamme asiakkaitamme vastaan myös muinakin aikoina. Ota yhteyttä!

Sauvo

 Viljontie 1, 21570 Sauvo

Perniö

 Haarlantie 4, 25500 Perniö

 050 4342413

 toimisto@oikia.fi

 AVOINNA ma-pe 9–15

Ota meihin yhteyttä! Aloitetaan yhteistyö jo tänään

Sauvo

 Viljontie 1, 21570 Sauvo

Perniö

 Haarlantie 4, 25500 Perniö

Yhteystiedot

 toimisto@oikia.fi

 050 4342413

Tietosuojaseloste